• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Informacje z biura projektów

W dniach 02.07.12 r. oraz 04.07.12 r. odbędą się spotkania doradcze z dr Grzegorzem Skornym. Tematyka doradztwa obejmować będzie zagadnienia związane z ochroną własności intelektualnej. Uczestników projektu zainteresowanych ww. tematem prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami Biura Projektu.
Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie z siedzibą przy ul. Klonowica 14, zwana dalej Zamawiającym, zaprasza do złożenia oferty dotyczącej wykonania kompleksowej usługi promocji projektu w mediach poprzez ogłoszenia 
w internecie, emisję spotu reklamowego w komunikacji miejskiej oraz reklamę outdoorową
W dniu 12.04.2012 r. odbędą się spotkania doradcze z p. Józefą Miozgą z zakresu elementów biznes planu oraz podstaw zakładania działalności gospodarczej. Uczestników projektu zainteresowanych ww. tematem prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami Biura Projektu.
Wszystkich uczestników szkoleń realizowanych w ramach projektu „Współpraca nauki z biznesem – kreowanie postaw przedsiębiorczych” prosimy o kontakt z pracownikami Biura Projektu w sprawie terminów i tematyki spotkań doradczych.
WSTE zaprasza do złożenia oferty na organizację cateringu
W związku z realizacją przez Wyższą Szkołę Techniczno – Ekonomiczną w Szczecinie projektu pn. „Współpraca nauki z biznesem – kreowanie postaw przedsiębiorczych” zapraszamy firmy działające w branży informatycznej do zgłaszania kandydatur pracowników na członków zespołu merytorycznego.
W związku z realizacją przez Wyższą Szkołę Techniczno – Ekonomiczną w Szczecinie projektu pn. „Współpraca nauki z biznesem – kreowanie postaw przedsiębiorczych” zapraszamy firmy działające w branży motoryzacyjnej i transportowej do zgłaszania kandydatur pracowników na członków zespołu merytorycznego.
W dniu 01.01.2012 r. Wyższa Szkoła Techniczno – Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczęła realizację projektu pn. „Współpraca nauki z biznesem – kreowanie postaw przedsiębiorczych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry