• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Konferencja pn. „Edukacja na miarę awansu – Nauka dla Biznesu, Biznes dla nauki”

Szanowni Państwo,

zapraszamy przedstawicieli branży transportowej, motoryzacyjnej i informatycznej do wzięcia udziału w konferencji pn. „Edukacja na miarę awansu – Nauka dla Biznesu, Biznes dla Nauki” organizowanej przez Wyższą Szkołę Techniczno-Ekonomiczną w Szczecinie, która odbędzie się w dniu 19 września 2013 r. w auli Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie (teren Zespołu Szkół Samochodowych) przy ul. Klonowica 14.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu pn.„Współpraca nauki z biznesem – kreowanie postaw przedsiębiorczych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem spotkania jest rozpowszechnienie współpracy pomiędzy naukowcami a przedsiębiorcami branży transportowej, motoryzacyjnej i informatycznej. Będzie to również okazja do pokazania wypracowanych w ramach prac projektowych efektów i korzyści płynących z intensywnego dialogu między tymi dwoma środowiskami.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 16 września 2013 r. telefonicznie (91 43 27 001, 512 100 654), bądź za pomocą poczty elektronicznej: projekty@wste.szczecin.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Mając nadzieję na pozytywne przyjęcie naszego zaproszenia zwracamy się jednocześnie z prośbą o wystąpienie w roli Ambasadora konferencji i przekazanie informacji swoim współpracownikom oraz wszystkim, którzy mogą być zainteresowani.

Załączniki:
1. Zaproszenie na konferencję
2. Program konferencji

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry