• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Biuro projektów

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie zajmuje się realizacją projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej od roku 2006. Za prawidłową realizację przebiegu projektów odpowiedzialni są pracownicy administracyjni WSTE, którzy tworzą także Biuro Karier umożliwiające studentom zapoznanie się z warunkami obowiązującymi na obecnym rynku pracy. Wszystkie zaangażowane osoby stanowią grupę ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu funduszy unijnych. 

Każdy z projektów ukierunkowany jest na zaspokojenie potrzeb ściśle wyodrębnionej grupy beneficjentów. Ich celem jest minimalizowanie barier w dostępie do zdobywania wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji, a co za tym idzie zwiększanie konkurencyjności na wymagającym rynku pracy.

Wsparcie kierowane jest do studentów i absolwentów WSTE, kadry naukowej i naukowo – dydaktycznej WSTE, osób zatrudnionych oraz bezrobotnych. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, ale także cały kraj.

Kilkanaście zrealizowanych projektów w ciągu ostatnich lat to ogromny sukces Uczelni. WSTE zamierza nadal wnioskować o środki unijne, dzięki którym będzie mogła wspierać rozwój zawodowy i personalny potencjalnych pracowników, co wpłynie na ekonomiczny rozwój regionu.

 

ue-stopka.png


Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry