• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Sztuka fotografowania samochodów

Warsztaty już za nami, ale wydaje nam się, że nie ostatni raz gościliśmy w naszych murach Piotra R. Frankowskiego.

Rektor dr Grzegorz Skorny serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym uczestnikom oraz prowadzącemu za tak mile spędzone chwile. Spotkanie było bardzo wesołe, ciekawe i pouczające. Pokazało jak trudny jest zawód fotografa w tej branży oraz ile pracy trzeba włożyć w to, aby dobre zdjęcie powstało. 

Mieliśmy też niebywałą okazję zapoznać się ze sprzętem marki Leica i zrobić nim zdjęcia specjalnie przybyłych na tę okazję pojazdów. Jeden to srebrne Porsche, którym przyjechał Piotr R. Frankowski, a drugi to Mercedes użyczony nam przez firmę Mojsiuk Mercedes Benz, za co bardzo pięknie dziękujemy. 

Po części praktycznej analizowaliśmy wspólnie zebrany materiał i debatowaliśmy nad możliwościami poszczególnych aparatów. Największe wrażenie jednak na wszystkich robił aparat Leica S (ciekawe tylko czy z powodu jakości czy jego ceny?).

 

Zapraszamy do fotorelacji. Wkrótce dołaczymy także zdjęcia pozostałych uczestników.

leica2.jpg


Zapraszamy pasjonatów fotografii i motoryzacji, studentów
i przyszłych studentów oraz wszystkich zainteresowanych.


Program warsztatów:

1. Prezentacja systemu fotograficznego Leica - pierwszych fotograficznych aparatów małoobrazkowych! 

2. Fotografowanie samochodów

3. USP produktu medialnego.

4. Warsztaty praktyczne połączone z analizą zdjęć


„USP produktu medialnego” to warsztaty skierowane do wszystkich tych, którzy wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem, reklamą, zarządzaniem czy szeroko pojętym marketingiem. Dowiedz się, jak sprawić, by to właśnie Twój produkt, stał się tym najbardziej pożądanym na rynku!

Spotkanie poprowadzi Piotr R. Frankowski

dziennikarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, redaktor naczelny wielu znanych pism motoryzacyjnych (Top Gear, Ramp, Motor). Autor i współautor ponad 200 programów telewizyjnych i radiowych, tłumacz, fotograf, autor utworów muzycznych, reklam TV. Jeździł ponad 3 tysiącami samochodów i jako jedyny Polak regularnie jeździ na Festiwalu Prędkości w Goodwood. Reprezentant Polski w międzynarodowym jury AutoBest.

pfrankowski.jpg

Jeżeli pragniesz sporej dawki solidnej, nabytej przede wszystkim w praktyce
i przekazanej w ciekawy sposób wiedzy, to nie możesz tego przegapić!

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry