• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Rok akademicki dobiegł końca!

55 absolwentów studiów inżynierskich oraz 20  studiów podyplomowych ukończyło w mijającym roku akademickim nasza uczelnię.  Na uroczystość rozdania dyplomów przybyli dyplomanci z rodzinami ale także goście i przyjaciele uczelni. Najlepsi studenci zostali wyróżnieni listami gratulacyjnymi, a na koniec tradycyjnie w górę pofrunęły birety.

-To już 11 uroczyste rozdanie dyplomów na naszej Alma Mater. Serdecznie gratuluję wszystkim absolwentom i cieszę się, że 3,5 roku temu wybraliście naszą uczelnię. Wierzę, że dyplom inżyniera, który dziś otrzymaliście to dopiero początek pozytywnych zmian w Waszym życiu. Jesteśmy z Was dumni!– powiedział podczas uroczystości dr n. tech. Grzegorz Skorny, Rektor WSTE w Szczecinie. 

Wszystkim dziękujemy za udział w uroczystościach,  a naszych absolwentów zapewniamy: trzymamy za Was kciuki! Wspominajcie nas dobrze.

Wielkie gratulacje!

Kadra WSTE w Szczecinie

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry