• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Rozpoczęliśmy rok akademicki!

Przyszedłem tutaj żeby rozwijać moją wiedzę i być może awansować - powiedział po uroczystej inauguracji Marcin Kubiak, świeżo upieczony student WSTE w Szczecinie.  Po raz 14 Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczęła rok akademicki. 
 
Studia na kierunku Transport podjęło kilkudziesięciu studentów, do odebrania dyplomu z tytułem inżyniera pozostało im 7 semestrów studiów. 
Każdy z nich wybrał WSTE bo to uczelnia, która dobrze przygotowuje do startu w przyszłość, w branży która czeka na specjalistów. Potwierdza to tysięczny absolwent uczelni z tytułem inżyniera transportu 
 
- Z roku na rok powiększa się transport samochodowy w Polsce i na świecie, dlatego lepiej wybrać odpowiedni kierunek studiów - przekonuje, inż Adrian Kapłaniak, absolwent WSTE.
 
Dlatego uczelnia kształci przede wszystkim praktycznie. Większość zajęć odbywa się w warsztatach i w nowoczesnych laboratoriach, co najważniejsze we współpracy z przedsiębiorcami, którzy potrzebują dobrze przygotowanych pracowników.
 
- Nawiązaliśmy współpracę z wyjątkowymi specjalistami z branży transportowej, współpracujemy z nimi od lat i to oni przekazują nam wiedzę jakich potrzebują pracowników a my ich po prostu kształcimy - informuje dr Grzegorz Skorny, Rektor WSTE w Szczecinie
 
Transport jest dziedziną, która nieustannie się rozwija, dlatego  program studiów współtworzy grono ekspertów praktyków, aby studenci uczyli się tego co ważne, aktualne i potrzebne w tej branży. Większość zajęć odbywa się w nowoczesnych warsztatach i laboratoriach, wykładowcami są praktycy. Uczelnia oferuje także system ułatwień dla swoich słuchaczy jak e-dziekanat, e-learning i stypendia.
 
Świeżo upieczonym studentom WSTE w Szczecinie życzymy powodzenia!

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry