• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

60 lat PKS Gryfice

Rektor dr Grzegorz Skorny oraz ponad stu zaproszonych gości, w tym Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, samorządowcy, byli i obecni pracownicy firmy świętowali 6 maja br. w salach Restauracji 32 Motel w Gryficach uroczystość inaugurującą 60-lecie Przedsiębiorstwa PKS Gryfice Sp. z o.o. 

Jedną z większych atrakcji spotkania była specjalnie przygotowana na tę okoliczność wystawa „Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o. wczoraj i dziś”, gdzie zebrani mogli przekonać się, jak zmieniała się firma w od 1954 roku i jacy ludzie ją tworzyli.

Podczas uroczystości Prezes Zygmunt Dziewguć odbierał liczne gratulacje od przybyłych gości. Sukces Przedsiębiorstwa PKS Gryfice docenił również Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego, a Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego wręczył Prezesowi Odznakę Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego dla Przedsiębiorstwa PKS Gryfice Sp. z o.o. za wkład w rozwój województwa zachodniopomorskiego.

Jeszcze raz gratulujemy tak okrągłej rocznicy i sukcesów w dalszym rozwijaniu Przedsiębiorstwa PKS Gryfice!

 

 

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry