• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Galeria

55 absolwentów studiów inżynierskich oraz 20 studiów podyplomowych ukończyło w mijającym roku akademickim nasza uczelnię. Na uroczystość rozdania dyplomów przybyli dyplomanci z rodzinami ale także goście i przyjaciele uczelni. Najlepsi studenci zostali wyróżnieni listami gratulacyjnymi, a na koniec tradycyjnie w górę pofrunęły birety.
Przyszedłem tutaj żeby rozwijać moją wiedzę i być może awansować - powiedział po uroczystej inauguracji Marcin Kubiak, świeżo upieczony student WSTE w Szczecinie. Po raz 14 Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczęła rok akademicki.
Za nami dziesiąte rozdanie dyplomów inżynierskich. W piątek 26 czerwca br., pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej uczelni. Były łzy wzruszenia, uśmiechy radości oraz przede wszystkim poczucie dumy, że po raz kolejny tak wielu zdolnych inżynierów opuszcza mury naszej szkoły.
JM Rektor dr Grzegorz Skorny, Senat WSTE oraz grono Kolegium Ekspertów, pracowników i nauczycieli Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej 17 października 2014 r. uroczyście przywitali studentów pierwszego roku na inauguracji roku akademickiego 2014/2015. Inspirujący i ciekawy wykład inauguracyjny pt. "Filozofia doskonalenia i usprawniania w warunkach niepewności" poprowadziła dr Magdelana Kotnis, Prezez Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.
To już 9 uroczystość rozdania dyplomów absolwentom kierunku Transport i pierwsze w historii uczelni pożegnanie absolwentów kierunku Edukacja techniczno-informatyczna.
Fotorelacja z bardzo ciekawych warsztatów z Piotrem R. Frankowskim oraz zdjęcia uczestników.
Inauguracja obchodów 60-lecia przedsiębiorstwa PKS Gryfice Sp. z o.o.
W dniu 18.10.2013 o godz. 17.00 w Auli ZSS, przy ul. Klonowica odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2013/2014.
14 czerwca w Muzeum Techniki świętowaliśmy uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów naszym absolwentom. Rektor dr Grzegorz Skorny pożegnał już ósme z kolei pokolenie inżynierów, którzy opuścili mury WSTE. Nagrodę dla najlepszego studenta od "Kolegium Ekspertów WSTE w Szczecinie" wręczyła przewodnicząca kolegium, Pani Zofia Byra z Zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przemówienie w imieniu studentów wygłosił Pan Jarosław Mrówczyński i chociaż zapewniał we wstępie, że wielkim mówcą nie jest, to jednak nie jednemu na sali łezka w oku się zakręciła. Uroczystość zakończyła się przy miłej i rodzinnej atmosferze i aż żal było wychodzić z muzeum.
Kolejna udana impreza integracyjna dla studentów za nami. Pogoda nie wystraszyła nikogo i chociaż poziom trudności był znacznie wyższy niż ostatnio, w kompletnym składzie dotarliśmy do mety.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry