• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Metody wytwarzania oprogramowania

MetodyWytwarzaniaOprogramowania.jpg

 

Zapraszamy już od marca na kolejną edycję studiów podyplomowych

 

Korzyści po ukończeniu studiów

Dla wszystkich słuchaczy rozmowa kwalifikacyjna w firmie GlobalLogic.
Dla najlepszych praca i zwrot 50% opłaty za studia! 

Sylwetka absolwenta

Studia podyplomowe tym razem uwzględniają swym programem rynek motoryzacyjny, który w coraz szerszym stopniu wykorzystuje rozwiązania informatyczne pod ogólnym pojęciem HMI (Human Machine Interface). Jest to nowoczesne narzędzie komunikacji użytkownika z pojazdem za pośrednictwem np. dotykowych ekranów, komunikatów głosowych itp. Słuchacz studiów wykorzystuje wiedzę z zakresu rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem oprogramowania z uwzględnieniem tworzenia modeli UML. Zdobędzie też umiejętności z programowania embedded w językach (C i C++), językach skryptowych (Bash, Python) oraz z zasad testowania oprogramowania w firmach produkcyjnych. Słuchacz, który ukończy studia podyplomowe, zdobędzie umiejętność współpracy w dużych, międzynarodowych zespołach projektowych oraz bezpośredniej pracy z klientem w środowisku outsourcingowym.

Profil kandydata

Studia są skierowane do osób, które nie posiadają formalnego wykształcenia informatycznego, a są zainteresowane podjęciem pracy w branży IT i chcą się rozwijać w tym kierunku. Są ukierunkowane na osoby, które interesuje praca w międzynarodowych projektach z najnowocześniejszymi technologiami. Idealni kandydaci to osoby, które nie boją się wyzwań, chcą stale pogłębiać swoją wiedzę, lubią nowe technologie i wiążą swoją przyszłość zawodową z najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżą na rynku.

Informacje dodatkowe

Zajęcia na studiach prowadzą eksperci, pracownicy firmy GlobalLogic.

Słuchacze będą realizowali realne projekty występujące w firmach IT i rozwiązywać problemy poszczególnych działów, aby zdobyć doświadczenie na wielu stanowiskach. Zajęcia będą realizowane także w oparciu o  wykorzystanie metody e–learning, dzięki czemu słuchacz będzie mógł samodzielnie wykonywać projekty.   

Studia zakończą się egzaminem, a jego wynik i opinia przedstawiciela każdej z firm określą, które osoby mają szanse na zatrudnienie na okres próbny w firmie GlobalLogic. 
Po okresie próbnym, jeżeli absolwent zostanie zatrudniony otrzyma zwrot 50% opłaty za studia (2500 zł). 

Wymagane dokumenty 

Dyplom ukończenia studiów wyższych 

Czas trwania 

Dwa semestry.
Zajęcia będą odbywały się w systemie niestacjonarnym (soboty i niedziele).
Termin rozpoczęcia: 1 października 2019r.

Liczba miejsc ograniczona.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i termin dostarczenia dokumentów do dziekanatu.  

Koszt studiów

5.000 zł. (możliwość rozłożenia płatności na 2 równe raty po 2.500 zł.)

ZAPISZ SIĘ

 

Istnieje możliwość dofinansowania studiów podyplomowych:

1) Jeśli jesteś osobą zarejestrowaną w Urzędzie Pracy możesz uzyskać  dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy więcej

2) w ramach realizacji projektu  „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP” przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego można wystąpić o wsparcie w ramach Działania 6.1 Usługi rozwojowe skierowane do przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw w oparciu o system popytowy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 więcej

Poznaj firmy, w których możesz otrzymać pracę!

rec-baner.jpg

GlobalLogic to globalny lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu, specjalizujący się w projektowaniu, tworzeniu, testowaniu i integracji oprogramowania.

GlobalLogic w Polsce specjalizuje się w oprogramowaniu systemów wbudowanych oraz cyfrowej transformacji przemysłu. Firma rozwija innowacyjne produkty i dostarcza usługi, które wychodzą naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i rewolucjonizują przemysł. Współpracujemy z klientami z całego świata, w tym z najbardziej znanymi i rozpoznawalnymi markami. Siedziba główna GlobalLogic znajduje się w Dolinie Krzemowej, a centra rozwoju oprogramowania na całym świecie, w tym w Polsce, w Szczecinie.

Oddział szczeciński zatrudnia ponad 150 inżynierów. To bardzo dynamicznie rozwijające się centrum oprogramowania (dotychczasowy wzrost to ok. 45% rocznie), z ambitnymi planami wzrostu na przyszłość. GlobalLogic wyróżnia się na tle innych firm IT w Szczecinie przede wszystkim różnorodnością domen, technologii, jak i języków programowania przy zachowaniu otwartej komunikacji, przyjaznej atmosfery i elastycznych godzin pracy. Ciekawe projekty z takich branż jak: motoryzacja, telekomunikacja, militarna, symulatory czy IoT (Internet rzeczy), zapewniają pracownikom możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczeń z różnych domen.

GlobalLogic w Szczecinie tworzy najnowsze rozwiązania z obszaru programowania dla motoryzacji, które na rynku będą wykorzystywane dopiero za kilka, a nawet kilkanaście lat. Kierowcy na całym świecie korzystają i będą korzystać z naszego oprogramowania. GlobalLogic w Szczecinie może poszczycić się ponad 50 projektami z zakresu wsparcia kierowcy (m.in. w obszarze nawigacji, wyświetlaczy, autonomicznego wspierania kierowcy, systemów bezpieczeństwa), zrealizowanych docelowo dla największych i najbardziej znaczących producentów samochodów na rynku światowym. GlobalLogic w Szczecinie aktywnie wspiera lokalne środowisko, w tym m.in. Klaster.ITPMI, a przede wszystkim blisko współpracuje ze środowiskiem akademickim m.in. z Wyższą Szkołą Techniczno-Ekonomiczną w Szczecinie.

W Szczecinie GlobalLogic poszukuje inżynierów o różnym stopniu doświadczenia zawodowego, głównie w obszarze systemów wbudowanych, w tym liderów zespołów i architektów systemowych. Obecnie planujemy zatrudnić około 100 specjalistów:

- programistów, architektów embedded,
- inżynierów z wiedzą domenową - motoryzacja, telekomunikacja, M2M,
- inżynierów automatyzacji testów (Java, Python),
- kierowników projektów,
- inżynierów wymagań. 

Chcesz tworzyć oprogramowanie w GlobalLogic – napisz do nas: careers-pl@globallogic.com lub sprawdź nasze oferty pracy: https://www.globallogic.com/pl/careers/.

Więcej o GlobalLogic na: www.globallogic.com/pl.

Studia znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych, pod adresem: Metody wytwarzania oprogramowania

Z tego tytułu wpisane tam usługi szkoleniowe, których organizatorem jest WSTE mogą być dla przedsiębiorców (mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa), bądź dla ich pracowników dofinansowane (50%, 70% lub 80%) w ramach projektu „Fundusz Usług Rozwojowych w Województwie Zachodniopomorskim”- przedsięwzięcie realizowane w ramach RPO Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Szczegóły oferty:

WSTE w Szczecinie w Bazie Usług Rozwojowych – informacja
Fundusz Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim - szczegółowe informacje
Lista wszystkich usług WSTE w Szczecinie

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry