• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

Rozmowa z inż. Bartoszem Piekarczykiem, absolwentem WSTE w Szczecinie, który skonstruował skaner do digitalizacji materiałów transparentnych.
W dniu 15 marca na zaproszenie Mojsiuk Mercedes-Benz dr Grzegorz Skorny, Rektor WSTE w Szczecinie wziął udział w spotkaniu dotyczącym najnowszych trendów rozwoju konstrukcji nadwozi pojazdów samochodowych i stosowanych materiałów konstrukcyjnych, oraz technik naprawczych stosowanych we współczesnym blacharstwie samochodowym.
Ile się zarabia w Szczecinie? Kogo pracodawcy chcą zatrudniać? Czy warto ściemniać w CV? Praca w korpo czy w małej firmie? Zostać czy wyjechać za granicę? Gdzie odbyć praktykę lub staż?
Rektor naszej uczelni dr Grzegorz Skorny spotkał się z przedstawicielami Zarządu Stowarzyszenia Kierowca.pl, p. Włodzimierzem Zientarskim oraz Krzysztofem Ledzionem.
Tym razem odwiedzili nas uczniowie (mamy nadzieje - przyszli inżynierowie) z SP nr 10.
Rektor naszej Uczelni dr Grzegorz Skorny 12 lutego 2016 r. uczestniczył w debacie dotyczącej bezpieczeństwa mieszkańców regionu, zorganizowanej przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Spotkanie było jednym z elementów dotyczących tworzenia MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA. WSTE w Szczecinie zadeklarowała chęć współpracy i aktywnego udziału w przedsięwzięciu.
Ruszyły MOTOŚRODY - czyli wycieczki po świecie motoryzacji dla szkół, organizowane przez WSTE i szczecińską Samochodówkę .
Nasza publikacja pn.: "Problemy Nauk Stosowanych”, została wpisana na listę punktowanych czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Za publikację w naszym periodyku można otrzymać 4 punkty.
Spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, wszystkim studentom, pracownikom i przyjaciołom Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie życzy Rektor dr Grzegorz Skorny
Ekipa ‪WSTE‬ odwiedziła dzieci w Przedszkolu pod Muchomorkiem. Rośnie nam nowe pokolenie inżynierów!

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry