• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

Miło nam poinformować, iż absolwent I edycji studiów podyplomowych pn.: „Metody wytwarzania oprogramowania w dużych organizacjach”, inż. Paweł Szydełko otrzymał od dr Grzegorza Skornego, Rektora WSTE list gratulacyjny za bardzo dobre wyniku w nauce, a przedstawiciele firmy Globallogic Poland oficjalnie powitali Go w gronie pracowników firmy. W dalszym ciągu trwają rozmowy z innymi absolwentami i słuchaczami kolejnych edycji.
Zakończyła się sukcesem pierwsza edycja studiów podyplomowych pn.: Metody wytwarzania oprogramowania w dużych organizacjach” Do egzaminu końcowego przystąpiło 8 osób, w tym 2 kobiety. Na wniosek partnera strategicznego Globallogic za wiedzę, wyniki i aktywność wyróżniono dwóch absolwentów studiów podyplomowych, Pana Michała Protasowickiego oraz Pana Pawła Szydełko. W trakcie trwania studiów jedna osoba podjęła pracę w Globallogic.
W dniu 30 czerwca dr Grzegorz Skorny, Rektor WSTE w Szczecinie wraz z Wojewodą Zachodniopomorskim, Marszałkiem województwa, Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie oraz z Przedstawicielami Zachodniopomorskich Uczelni Wyższych zawarli Porozumienie w sprawie utworzenia Zachodniopomorskiej Rady Prawenecyjnej, której celem ma być dążenie do poprawy poczucia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Aktorka Sylwia Różycka opowiada dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Słynny alpinista Maciej Tomaszewski opowiada dlaczego warto podjąć wyzwanie i studiować w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Daniel Jabłoński z firmy Global Logic opowiada dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Marek Więcek z firmy Global Logic opowiada dlaczego warto wybrać studia w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Dlaczego warto studiować na WSTE opowiada Maciej Kaczyński z firmy BTC.
Dlaczego warto wybrać studia na Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie opowiada Maciej Kazuba z Jackpot.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry