• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Dlaczego WSTE

Jakość kształcenia w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonimicznej w Szczecinie jest priorytetem, dzięki czemu Uczelnia oraz jej absolwenci cieszą się uznaniem wśród pracodawców i środowiska akademickiego. 

Nowoczesne zaplecze techniczne Uczelni umożliwia studentom pracę na wysokiej klasy sprzęcie laboratoryjnym, będącym odpowiedzią na wymogi jakie stawia naszym absolwentom rynek pracy. Wysoce wykwalifikowana kadra naukowo - dydaktyczna jest gwarancją najwyższego poziomu kształcenia. 

Naszą zaletą są nowoczesne laboratoria i pracownie, które dają solidne przygotowanie do pracy. Teoria jest ważna, jednak my uczymy także praktycznie

Jesteśmy pierwszą uczelnią niepubliczną w Polsce, która od 10 lat nadaje tytuł inżyniera na kierunku transport. Stale rozwijamy program studiów i dopasowujemy go do potrzeb rynku pracy, dzięki temu większość absolwentów znajduje pracę w zawodzie.

Posiadamy dwie pracownie komputerowe wyposażone w komputery firmy Apple.
Dysponujemy także zaawansowanym studiem fotograficznym.

Studenci WSTE mają możliwość wzięcia udziału w różnego typu szkoleniach prowadzonych w ramach projektów finansowanych przez Unię Europejską. Poprzez udział w tego tyou działaniach podnoszą swoje kwalifikacje, a co za tym idzie stają się bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

Studenci WSTE mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w postaci stypendium, dzięki czemu można sfinansować naukę.   

Studiuj w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej - zostań inżynierem i zdobądź pewny zawód!

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry