• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

Słuchacze na kierunku Mechatronika i agrotronika w pojazdach i maszynach rolniczych z zakresu stosowania nowych metod cyfryzacji i informatyzacji w nowoczesnym rolnictwie wzięli udział w zjeździe wyjazdowym.
W dniu 08.03.2018r. pracownicy WSTE w Szczecinie odbyli spotkanie w Zespole Szkoł Nr 3 w Szczecinie z młodzieżą kształcącą się w IV klasie Technikum o profilu Reklama. Podczas spotkania została zaprezentowana oferta edukacyjna uczelni, przedstawione zostały warunki studiowania oraz możliwość skorzystania z bogatej oferty kursowej. Szczególne zainteresowanie wśród uczniów wzbudziła specjalizacja Drony – bezzałogowe statki powietrzne. Uprzejmie dziękujemy Pani Pedagog Joannie Dudzińskiej za pomoc w zorganizowaniu cyklu spotkań z młodzieżą.
GlobalLogic zaprasza na drugą edycję konferencji “IT w Automotive”, poruszającej tematykę związaną z inżynierią oprogramowania w branży Automotive.
Studiuj w WSTE - pracuj w GlobalLogic. Zobacz jak wygląda praca w firmie GlobalLogic przy dużych projektach w branży automotive.
GlobalLogic i Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie są partnerami w opracowywaniu innowacyjnych studiów podyplomowych i kursów specjalistycznych. Razem z powodzeniem uruchomiliśmy kierunek "Metody wytwarzania oprogramowania", co pomogło wielu entuzjastom informatyki dowiedzieć się więcej o najnowszych technologiach i otrzymało formalne wykształcenie w dziedzinie rozwoju oprogramowania. Obejrzyj film o współpracy!
23 czerwca mury Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej opuścił kolejny rocznik inżynierów. JM Rektor dr Grzegorz Skorny oraz cała kadra WSTE składają wszystkim absolwentom gratulacje! Życzymy powodzenia w dalszej karierze naukowej i zawodowej.  

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry