• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Konferencja "IT w Automotive" - Software Defined Car

GlobalLogic zaprasza na drugą edycję konferencji “IT w Automotive”, poruszającej tematykę związaną z inżynierią oprogramowania w branży Automotive.

W tym roku wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia w budynku Filharmonii Szczecińskiej, który w 2015 roku otrzymał nagrodę Unii Europejskiej. Prelegentami będą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Nasi specjaliści opowiedzą o najnowszych trendach, technologiach i ich rozwoju.

Relację z pierwszej edycji konferencji można zobaczyć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=5rD2m9j8NGY. Podczas ubiegłorocznych prelekcji poruszyliśmy takie tematy jak: Artificial Intelligence and self-driving cars, Agile w Automotive, Aspekty prawne w Automotive, Security in Automotive, Zagrożenia w Automotive, Digital Audio Broadcasting, Future of Automotive. Ponad 100 inżynierów i entuzjastów branży motoryzacyjnej miało okazję wysłuchać ośmiu prelekcji oraz zapoznać się z projektami realizowanymi przez GlobalLogic:

  • PSY-Drive - Car-brain interface,
  • Human-Machine Interface automated testing for Automotive projects
  • Instrument Cluster
  • XEN hypervisor

We współpracy z Urzędem Miasta SzczecinKlastrem ICT Pomorze Zachodnie oraz Mercedes-Benz Mojsiuk udało się stworzyć niesamowitą atmosferę oraz zrealizować jedno z kluczowych założeń ubiegłorocznej edycji konferencji - promować Szczecin jako najważniejsze w Polsce centrum kompetencji wytwarzania oprogramowania dla Automotive.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia pod linkiem https://goo.gl/photos/73Def2FbkjP36oiA8 oraz zapraszamy na kolejną edycję konferencji w dniu 24.04.2018. O szczegółach będziemy informowali na naszej stronie internetowej globallogic.com i Facebooku. 

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry