• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Galeria

Zakończył się pierwszy cykl szkoleń związanych z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Przedstawiciel WSTE wspólnie z Wojewódzkim Inspektorem Transportu Drogowego Markiem Rupentalem, przez 4 miesiące odwiedzali szkoły ponadgimnazjalne w woj. zachodniopomorskim i prowadzili prelekcje dla młodzieży. Od września program będzie kontynuowany.
Piękna pogoda przed majówką nakłoniła studentów ETI do zajęć na świeżym powietrzu. Realizując projekt inżynierski w formie zabawy doskonalili swoje umiejętności i rywalizowali o miano najlepszego zespołu.
27 kwietnia 2012 Rektor WSTE dr Grzegorz Skorny podpisał umowę z panem Stanisławem Horoszko, dyrektorem Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie na wykonanie prac renowacyjnych samochodu terenowego Pimot-Prototyp. Odnowiony samochód wkrótce dołączy do kolekcji muzeum i będzie udostępniony zwiedzającym. Nie jest to pierwszy eksponat, który studenci WSTE wykonali dla Muzeum. Na wystawie znajduje się już Nysa w przekroju.
Przedstawiciele WSTE wzięli udział w targach edukacyjnych dla młodzieży i osób bezrobotnych zorganizowanych przez OHP w Pyrzycach.
25 kwietnia Rektor WSTE dr Grzegorz Skorny wziął udział w wernisażu wystawy "PoZDROWIEnie z Przyszłości", podczas którego zaprezentowano najnowszej generacji fotel mPosition.
Przedstawiciele WSTE wzięli udział w targach edukacyjnych dla młodzieży i osób bezrobotnych zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu.
Szkolenie pracowników Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej z zakresu nowych rozwiązań firmy Apple odbyło się w siedzibie firmy Maqsimum w Szczecinie.
Jubileuszowa - X Inauguracja Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie. Zamek Książąt Pomorskich - sala Bogusława.
Konferencja odbyła się w Hotelu Novotel w Szczecinie. Temat konferencji: Opłacalność przewozów drogowych w świetle wzrostu kosztów i opłat.
W dniu 1 września br. założyciel uczelni wręczył akt powołania na Rektora Panu dr Grzegorzowi Skornemu oraz przekazał insygnia władzy. Następnie akty powołania z rąk Rektora otrzymali Prorektor - dr hab. inż. prof. WSTE Józef Frąś oraz Dziekan - mgr inż. Sławomir Snastin.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry