• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Rozdanie dyplomów 2015

Za nami dziesiąte rozdanie dyplomów inżynierskich. W piątek 26 czerwca br., pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej uczelni. Były łzy wzruszenia, uśmiechy radości oraz przede wszystkim poczucie dumy, że po raz kolejny tak wielu zdolnych inżynierów opuszcza mury naszej szkoły.

Każdy z absolwentów odebrał dyplom, a na najlepszych czekały drobne upominki. Piątkowa uroczystość, jak każda poprzednia, odbyła się w miłej i rodzinnej atmosferze. Absolwentom towarzyszyli najbliżsi, nie mogło zabraknąć również członków senatu uczelni, jak i przedstawicieli kolegium ekspertów. Pierwszym, który złożył gratulacje świeżo upieczonym inżynierom był Rektor WSTE dr Grzegorz Skorny.

To już 10 rozdanie dyplomów inżynierskich na naszej uczelni. To święto jest dla was Absolwentów, ukoronowaniem ciężkiej drogi rozpoczętej ponad 3 lata temu. Staliśmy się jedną rodziną, dlatego zawsze będziecie ważną częścią tej uczelni. Chciałbym żebyście wspominali ją jak najlepiej. mówił podczas uroczystości Rektor dr Grzegorz Skorny. – Mam nadzieje, że wykształcenie, które tu zdobyliście, przyniesie wam dużo satysfakcji i sukcesów w życiu zawodowym. Gratuluję wam jeszcze raz upragnionych tytułów inżynierskich.

Do gratulacji dołączył się również Przewodniczący Samorządu Studenckiego Zbigniew Sembaty, który podkreślał jak szczególny w życiu każdego studenta jest moment odebrania upragnionego dyplomu. 

Emocji nie kryli również absolwenci.

To była dla nas trudna droga, mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale uparcie dążyliśmy do celu. Ciężka praca się opłaciła. To fantastyczne, że w końcu mogę powiedzieć sobie, udało się jestem inżynierem – mówi Grzegorz, jeden z tegorocznych absolwentów. – To naprawdę świetne uczucie. To, że odebrałem dziś dyplom to nie tylko moja zasługa, ale również osób, które przekazały mi swoją wiedzę. Myślę, że gdybym ponownie stał przed wyborem, na jakiej uczelni studiować, ponownie wybrałbym WSTE. 

W tym roku dyplomy odebrało łącznie 77 absolwentów – 38 z kierunku Edukacja Techniczno-Informatyczna oraz 39 z kierunku Transport. Przez ostatnie lata obecni absolwenci zdobyli cenną wiedzę oraz umiejętności. Przed nimi kolejne wyzwania, zarówno te w życiu osobistym jak i zawodowym. Ale możemy być pewni, że bogatsi o nowe doświadczenia stawią z powodzeniem czoła wyzwaniom, które przyniesie im przyszłość. 

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy!

 

Galeria

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry