• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

Metody wytwarzania oprogramowania

metody_wytwarzania.jpg

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zapraszamy od października 2017r. na IV edycję studiów podyplomowych

Korzyści po ukończeniu studiów

Dla wszystkich słuchaczy rozmowa kwalifikacyjna w firmach: GlobalLogic, Mobica, Tieto oraz brightOne .
Dla najlepszych praca i zwrot 50% opłaty za studia! 

Sylwetka absolwenta

Studia podyplomowe tym razem uwzględniają swym programem rynek motoryzacyjny, który w coraz szerszym stopniu wykorzystuje rozwiązania informatyczne pod ogólnym pojęciem HMI ( Human Machine Interface). Jest to nowoczesne narzędzie komunikacji użytkownika z pojazdem za pośrednictwem np. dotykowych ekranów, komunikatów głosowych itp. Słuchacz studiów wykorzystuje wiedzę z zakresu rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem oprogramowania z uwzględnieniem tworzenia modeli UML. Zdobędzie też umiejętności z programowania w językach obiektowych (C++, C#, Java) i językach skryptowych (Bash, Python) oraz z zasad testowania oprogramowania w firmach produkcyjnych. Słuchacz, który ukończy studia podyplomowe, zdobędzie umiejętność współpracy w dużych, międzynarodowych zespołach projektowych oraz bezpośredniej pracy z klientem w środowisku outsourcingowym. 

Profil kandydata

Studia są skierowane do osób, które nie posiadają formalnego wykształcenia informatycznego, a są zainteresowane podjęciem pracy w branży IT i chcą się rozwijać w tym kierunku. Są ukierunkowane na osoby, które interesuje praca w międzynarodowych projektach z najnowocześniejszymi technologiami. Idealni kandydaci to osoby, które nie boją się wyzwań, chcą stale pogłębiać swoją wiedzę, lubią nowe technologie i wiążą swoją przyszłość zawodową z najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżą na rynku.

Informacje dodatkowe

Zajęcia na studiach prowadzą eksperci, pracownicy firm GlobalLogic, Mobica, Tieto oraz brightOne.

Słuchacze będą realizowali realne projekty występujące w firmach IT i rozwiązywać problemy poszczególnych działów, aby zdobyć doświadczenie na wielu stanowiskach. Zajęcia będą realizowane także w oparciu o  wykorzystanie metody e–learning, dzięki czemu słuchacz będzie mógł samodzielnie wykonywać projekty.   

Studia zakończą się egzaminem, a jego wynik i opinia przedstawiciela każdej z firm określą, które osoby mają szanse na zatrudnienie na okres próbny w firmach: GlobalLogic, Tieto, BrightOne oraz Mobica. 
Po okresie próbnym, jeżeli absolwent zostanie zatrudniony otrzyma zwrot 50% opłaty za studia (2500 zł). 

Wymagane dokumenty 

Dyplom ukończenia studiów wyższych 

Czas trwania 

Dwa semestry.
Zajęcia będą odbywały się w systemie niestacjonarnym (soboty i niedziele).

Liczba miejsc ograniczona.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i termin dostarczenia dokumentów do dziekanatu.  

Koszt studiów

5.000 zł. (możliwość rozłożenia płatności na 2 równe raty po 2.500 zł.)

ZAPISZ SIĘ

 

Jeśli jesteś osobą zarejestrowaną w Urzędzie Pracy możesz uzyskać dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy kliknij

Poznaj firmy, w których możesz otrzymać pracę!

GlobalLogic to lider w świadczeniu usług z zakresu pełnego cyklu rozwoju produktu. Wykorzystuje specjalistyczną wiedzę oraz wielobranżowe doświadczenie, aby połączyć twórców z rynkiem globalnym. Korzystając z wiedzy i doświadczenie w obszarze tworzenia innowacyjnych produktów i przełomowych technologii, GlobalLogic współpracuje z klientami, by uświadomić im jak duże znaczenie ma działalność w obszarze badań i rozwoju, która jest narzędziem strategicznym w zarządzaniu ich przyszłością. Ze swoją centralą w Stanach Zjednoczonych, w Dolinie Krzemowej, oraz centrami projektowymi na całym świecie, GlobalLogic współpracuje z klientami z takich branż, jak: cyfrowe media, elektronika, opieka zdrowotna, infrastruktura, finanse, handel detaliczny oraz usługi telekomunikacyjne. Więcej na temat GlobalLogic na stronie: www.globallogic.com


brightONE dostarcza usługi w zakresie inżynierii systemów informatycznych, skoncentrowane na nowoczesnej, bezpiecznej i niezawodnej komunikacji tak ważnej w dzisiejszym świecie. Nasze rozwiązania wspierają firmy w sektorach: motoryzacyjnym, lotniczym, telekomunikacyjnym, medycznym oraz IT. Wysokie standardy oraz branżowe normy jakości, takie jak Automotive SPICE, pozwalają nam dostarczać najwyższej klasy rozwiązania. Zatrudniamy 300 wykwalifikowanych, interdyscyplinarnych specjalistów w dwóch centrach kompetencji zlokalizowanych w Szczecinie oraz we Wrocławiu, którzy na co dzień tworzą i wdrażają oprogramowanie na rzecz znanych na całym świecie marek. Oferujemy niezawodne rozwiązania w obszarze systemów wbudowanych, rozwiązań IoT, portali internetowych, rozwoju aplikacji mobilnych, a także wdrażania systemów obsługi klienta typu contact center.


Mobica to wiodąca na świecie i wielokrotnie nagradzana firma produkująca oprogramowanie, zapewniająca kontrolę jego jakości oraz doradztwo biznesowe. Specjalizujemy się w prowadzeniu złożonych projektów nowej generacji, dla wielu wiodących, światowych koncernów oraz lokalnych liderów z szerokiej gamy branż m.in.: motoryzacyjnej, finansowej, aplikacji mobilnych, telewizyjnej, półprzewodnikowej, lotniczej i morskiej. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie zaowocowało zadowoleniem klientów i uznaniem branży. W 2016 roku Mobica zdobyła prestiżową, brytyjska nagrodę The Queen’s Award for Enterprise. Za nasz sukces uznajemy też fakt, że rozwiązania zastosowane przez specjalistów z Mobiki wykorzystywane są na co dzień: w samochodach, telefonach, czy telewizorach. Mobica to firma, którą tworzą pasjonaci najnowszych technologii. Budujemy wspólnotę w 10 biurach: od naszej siedziby w Wilmslow, przez meksykańską Guadalajarę, Dolinę Krzemową, po biura w Polsce - w tym, w Szczecinie. Nasz entuzjazm i unikatowa atmosfera pracy przyciągnęły już 1000 specjalistów. Liczymy na to, że i wśród studentów WSTE znajdziemy entuzjastów gotowych budować z nami oprogramowanie jutra.


TIETO jest największym skandynawskim dostawcą rozwiązań IT. Firma obsługuje klientów zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego, a dzięki własnym centrom usług i centrom rozwoju produktów Tieto jest w stanie świadczyć swoje usługi na poziomie globalnym i na wszystkich etapach ich rozwoju. Początki firmy sięgają roku 1968, siedziba znajduje się w Helsinkach, w Finlandii. Cały koncern zatrudnia około 13 tys. ekspertów w ponad 20 krajach świata, a roczna sprzedaż netto to około 1,5 mld EUR. Akcje spółki Tieto są notowane na giełdzie NASDAQ w Helsinkach i Sztokholmie. Tieto Poland ma swoje oddziały w Szczecinie, Wrocławiu i Krakowie, gdzie zatrudnionych jest blisko 500 osób. Specjaliści Tieto pracują nad najnowocześniejszymi rozwiązaniami dla międzynarodowych i lokalnych klientów z różnych branż. Od kilku lat polski oddział Tieto należy do czołówki eksporterów oprogramowania, jest także laureatem jednej z edycji konkursu „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry