• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Kierunek Transport

Wydział Systemów Automotive WSTE przyjmuje kandydatów na 3,5 letnie studia inżynierskie (7 semestrów) w systemie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym) na kierunek TRANSPORT.

Jest to kierunek dla miłośników motoryzacji, ale nie tylko. Ponieważ na studiach jest bardzo bogaty wybór specjalności, każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Naszą zaletą są nowoczesne laboratoria i pracownie, które dają solidne przygotowanie do pracy.
Teoria jest ważna, jednak my uczymy także praktycznie.

Kariera po studiach

Absolwenci kierunku transport są profesjonalnie przygotowani do podjęcia pracy w zarządach transportu miejskiego, wydziałach transportu (komunikacji) urzędów marszałkowskich, starostw powiatowych i urzędów miast, firmach transportowych, jednostkach studialnych i projektowo-konstrukcyjnych. Mają solidne przygotowanie praktyczne, dzięki czemu mogą obejmować kierownicze stanowiska w salonach samochodowych, w serwisach czy w firmach motoryzacyjnych, logistycznych i spedycyjnych.

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry