• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Krzysztof Ledzion

K.L_www.jpg

 

Krzysztof Ledzion - Członek zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIEROWCA.PL, którego głównym celem statutowym jest pomoc i poprawa warunków wykonywania działalności przez przewoźników drogowych, kierowców zawodowych oraz ośrodki  szkolenia instruktorów i kierowców.

 

1. Wiecznie w biegu na spotkania służbowe, a każde z nich ważne. Jak w dużym skrócie prezentuje się opis Pana kariery zawodowej?

P.H. LODIMEX (magazynowania i dystrybucja produktów mrożonych) – przedstawiciel handlowy , FREIBERGER POLSKA (produkcja i dystrybucja produktów mrożonych) – kierownik magazyny centralnego, działu importu i logistyki, zastępca dyrektora ds. administracyjnych, MEGGLE POLSKA (produkcja i dystrybucja produktów nabiałowych) – manager kluczowych klientów / kierownik sprzedaży, EAST-WEST FHU (doradztwo biznesowe) – właściciel, OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE KIEROWCA.PL – sekretarz zarządu, prezes zarządu, E-KIEROWCA SP. Z O.O. – współwłaściciel, członek zarządu, E-KIEROWCA SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA – współwłaściciel, członek zarządu.

 

2. Jak postrzega Pan, jako ekspert, kierunki współpracy z uczelnią?

Współpraca z WSTE w Szczecinie ukierunkowana jest na rozwój branży transportowej. Wspólnie dopełniamy nasze wieloletnie doświadczenia z kierowcami oraz prowadzimy działania marketingowe. Dążymy do tego, aby poza walorami merytorycznymi nasza współpraca miała praktyczny wymiar w postaci dobrej oferty dla studentów i absolwentów uczelni oraz zapewniła im dobry start w życie zawodowe.

 

3. WSTE jest partnerem naukowym stowarzyszenia KIEROWCA.PL. Dlaczego zdecydował się Pan na współpracę właśnie z naszą uczelnią?

WSTE w Szczecinie jest solidnym partnerem dla transportu. To wiodąca uczelnia kształcąca dobrych inżynierów. Uczelnia łączy teorię z praktyką i wspiera się grupą Ekspertów zapewniając absolwentom kontakty z potencjalnymi pracodawcami – a to jak wiemy jest w dzisiejszych realiach najważniejszym atutem.

Wybierz praktyczne studia na uczelni technicznej.

Rekrutacja online 24h

ZAREJESTRUJ SIĘWażne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry