• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

Fotorelacja z bardzo ciekawych warsztatów z Piotrem R. Frankowskim oraz zdjęcia uczestników.

60 lat PKS Gryfice

Inauguracja obchodów 60-lecia przedsiębiorstwa PKS Gryfice Sp. z o.o.
Relacja z pokazu ambrotypii - historycznej techniki robienia zdjęć.
Na prośbę przewoźników z woj. zachodniopom. z powodu ferii, termin szkolenia zostaje przesunięty na 13 marca.
JM Rektor dr Grzegorz Skorny gratuluje Panu Karolowi Abramkowi nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie: nauki techniczne, dyscyplinie: budowa i eksploatacja maszyn. Życzymy dalszych sukcesów i stałego rozwoju na polu naukowym.
W dniu 18.10.2013 o godz. 17.00 w Auli ZSS, przy ul. Klonowica odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2013/2014.
Jacek Kołpaczyński - piąty na świecie w motorowodnych mistrzostwach świata
Już wkrótce nowa specjalność - Systemy wtryskowe silników wysokoprężnych.
14 czerwca w Muzeum Techniki świętowaliśmy uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów naszym absolwentom. Rektor dr Grzegorz Skorny pożegnał już ósme z kolei pokolenie inżynierów, którzy opuścili mury WSTE. Nagrodę dla najlepszego studenta od "Kolegium Ekspertów WSTE w Szczecinie" wręczyła przewodnicząca kolegium, Pani Zofia Byra z Zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przemówienie w imieniu studentów wygłosił Pan Jarosław Mrówczyński i chociaż zapewniał we wstępie, że wielkim mówcą nie jest, to jednak nie jednemu na sali łezka w oku się zakręciła. Uroczystość zakończyła się przy miłej i rodzinnej atmosferze i aż żal było wychodzić z muzeum.
Kolejna udana impreza integracyjna dla studentów za nami. Pogoda nie wystraszyła nikogo i chociaż poziom trudności był znacznie wyższy niż ostatnio, w kompletnym składzie dotarliśmy do mety.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry