• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

W dniu 18.10.2013 o godz. 17.00 w Auli ZSS, przy ul. Klonowica odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2013/2014.
Jacek Kołpaczyński - piąty na świecie w motorowodnych mistrzostwach świata
Już wkrótce nowa specjalność - Systemy wtryskowe silników wysokoprężnych.
14 czerwca w Muzeum Techniki świętowaliśmy uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów naszym absolwentom. Rektor dr Grzegorz Skorny pożegnał już ósme z kolei pokolenie inżynierów, którzy opuścili mury WSTE. Nagrodę dla najlepszego studenta od "Kolegium Ekspertów WSTE w Szczecinie" wręczyła przewodnicząca kolegium, Pani Zofia Byra z Zachodniopomorskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Przemówienie w imieniu studentów wygłosił Pan Jarosław Mrówczyński i chociaż zapewniał we wstępie, że wielkim mówcą nie jest, to jednak nie jednemu na sali łezka w oku się zakręciła. Uroczystość zakończyła się przy miłej i rodzinnej atmosferze i aż żal było wychodzić z muzeum.
Kolejna udana impreza integracyjna dla studentów za nami. Pogoda nie wystraszyła nikogo i chociaż poziom trudności był znacznie wyższy niż ostatnio, w kompletnym składzie dotarliśmy do mety.
JM Rektor dr Grzegorz Skorny gratuluje Panu Krzysztofowi Danileckiemu nadania stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie: nauki techniczne, dyscyplinie: budowa i eksploatacja maszyn w specjalności: silniki spalinowe. Życzymy dalszych sukcesów i stałego rozwoju na polu naukowym.
18 maja (sobota) zapraszamy chętnych na studencki spływ kajakowy rzeką Płonią. Startujemy z Jezierzyc, a kończymy w Dąbiu w Harcerskim Ośrodku Morskim, obok kąpieliska. Tam też odbędzie się ognisko.
Dnia 26.03.2013 r. w ramach projektu „Współpraca nauki z biznesem – kreowanie postaw przedsiębiorczych” finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, odbyło się spotkanie panelowe zespołów merytorycznych z branży motoryzacyjnej i informatycznej.
Rektor WSTE dr Grzegorz Skorny wziął udział w imprezie otwierającej tegoroczne targi Motoshow Szczecin, podczas której odbyły się premiery kilku nowych samochodów, m.in. Mercedes CLA, Mercedes E Klasa, Nissan Juke, Kia Ceed, Golf III, Ford Kuga. Dzięki spotkaniom z osobami związanymi z motoryzacją, udało się także nawiązać współpracę z nowymi partnerami.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na vimeo, gdzie znajdują się najnowsze prace studentów ETI, w ramach przedmiotu Techniki Multimedialne.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry