• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

Zapraszamy na praktyczne warsztaty fotograficzne w hodowli koni sportowych. Podczas warsztatów dowiesz się m.in. o takich szczegółach jak właściwie uchwycić w kadrze nogi koni, jak poprawnie ustawić konia do zdjęć hodowlanych, jak poskromić stale ruszające się uszy i wiele innych ciekawostek.
5 lipca 2014 r. pierwsi absolwenci studiów podyplomowych na kierunkach: Logistyka oraz Bezpieczeństwo w sieci i administrowanie bazami danych odebrali z rąk JM Rektora dr Grzegorza Skornego i Dziekana mgr Sławomira Snastina świadectwa ukończenia studiów.
W imieniu Rektora dr Grzegorza Skornego, Senatu i całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie, składamy Prof. dr hab. inż. Jerzemu Merkiszowi najserdeczniejsze życzenia i gratulacje z okazji nadania tytułu doktora honoris causa przez Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu.

Nowa strona uczelni

Serwis informacyjny Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie został przebudowany. Jestem przekonany, że szybciej dotrą Państwo do potrzebnych Wam informacji i dowiedzą się wszystkiego, na temat studiów i naszej Uczelni. Składam też szczególne podziękowania dla pana Jakuba Śledziowskiego za ciężką pracę i zaangażowanie nad przygotowaniem strony. JM Rektor dr Grzegorz Skorny
To już 9 uroczystość rozdania dyplomów absolwentom kierunku Transport i pierwsze w historii uczelni pożegnanie absolwentów kierunku Edukacja techniczno-informatyczna.
Organizacja wyprawy alpinistycznej, przygotowania do realizacji ambitnego nowatorskiego celu wymagają użycia wyjątkowych środków. Zarównio w górach jak i życiu zawodowym najwyższą wartością jest upór oraz wiara. O nowych drogach na największych ścianach świata, sukcesach i porażkach, sztuce dokumentowania swoich wypraw opowie członek Kadry narodowej Polski oraz jeden z najlepszych alpinistów na świecie.
Fotorelacja z bardzo ciekawych warsztatów z Piotrem R. Frankowskim oraz zdjęcia uczestników.

60 lat PKS Gryfice

Inauguracja obchodów 60-lecia przedsiębiorstwa PKS Gryfice Sp. z o.o.
Relacja z pokazu ambrotypii - historycznej techniki robienia zdjęć.
Na prośbę przewoźników z woj. zachodniopom. z powodu ferii, termin szkolenia zostaje przesunięty na 13 marca.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry