• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Wyższą Szkołą Techniczno-Ekonomiczną w Szczecinie i Inspekcją Transportu Drogowego
23 kwietnia 2015 r. Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie dr Grzegorz Skorny i Prezes firmy Gryftec Jerzy Pieścikowski podpisali list intencyjny dotyczący współpracy oraz wzmocnienia oferty edukacyjnej uczelni.
Nowe praktyczne studia inżynierskie realizowane we współpracy z firmami BrightOne i Rec Global. Zostań inżynierem i zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności, poznaj największe firmy z branży IT i ich wymagania od pracowników.
Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczyna współpracę z firmą brightONE. Wspólne działania mają na celu podniesienie poziomu kształcenia, wzbogacenie go o niezbędną praktykę oraz zwiększenie szans młodych na rynku pracy.
Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczyna współpracę z firmą REC Global. Efektem wspólnych działań będzie podniesienie poziomu kształcenia, zdobycie przez studentów praktycznych umiejętności oraz zwiększenie ich szans na rynku pracy.
Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej, Fundacja IT oraz przedstawiciele firm z branży IT spotkali się w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego aby porozmawiać o kształceniu i sytuacji młodych na rynku pracy.
Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie dr Grzegorz Skorny został członkiem Rady Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.
Amatorzy, zawodowcy, starzy wyjadacze, VIP-y oraz szczecińscy dziennikarze stanęli do rywalizacji w zawodach wspinaczkowych „Po klamach do celu vol. 1 - Rwanie Zęba” Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna była głównym sponsorem wydarzenia.
JM Rektor dr Grzegorz Skorny, Senat WSTE oraz grono Kolegium Ekspertów, pracowników i nauczycieli Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej 17 października 2014 r. uroczyście przywitali studentów pierwszego roku na inauguracji roku akademickiego 2014/2015. Inspirujący i ciekawy wykład inauguracyjny pt. "Filozofia doskonalenia i usprawniania w warunkach niepewności" poprowadziła dr Magdelana Kotnis, Prezez Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry