• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej, Fundacja IT oraz przedstawiciele firm z branży IT spotkali się w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego aby porozmawiać o kształceniu i sytuacji młodych na rynku pracy.
Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie dr Grzegorz Skorny został członkiem Rady Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.
Amatorzy, zawodowcy, starzy wyjadacze, VIP-y oraz szczecińscy dziennikarze stanęli do rywalizacji w zawodach wspinaczkowych „Po klamach do celu vol. 1 - Rwanie Zęba” Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna była głównym sponsorem wydarzenia.
JM Rektor dr Grzegorz Skorny, Senat WSTE oraz grono Kolegium Ekspertów, pracowników i nauczycieli Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej 17 października 2014 r. uroczyście przywitali studentów pierwszego roku na inauguracji roku akademickiego 2014/2015. Inspirujący i ciekawy wykład inauguracyjny pt. "Filozofia doskonalenia i usprawniania w warunkach niepewności" poprowadziła dr Magdelana Kotnis, Prezez Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.
Zarządzenie rektora oraz ogłoszenie komisji wyborczej w sprawie wyborów uzupełniających do senatu kadencji 2011-2015

Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie dr Grzegorz Skorny podjął wyzwanie Ice Bucket Challenge i nominował kolejne 3 osoby do zabawy, są to znane osobistości ze Szczecina: - prof. Włodzimierz Kiernożycki (Rektor ZUT) - prof. Edward Włodarczyk (Rektor US) - Zofia Byra (Z-ca Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego)
Studia podyplomowe skierowane są do przedsiębiorców, pracowników firm logistycznych, transportowych i spedycyjnych. Po ukończeniu studiów absolwent będzie zwolniony z państwowego pisemnego egzaminu teoretycznego na certyfikat kompetencji zawodowych (CPC) oraz nabędzie uprawnienie do przystąpienia do państwowego egzaminu na doradcę do spraw przewozu materiałów niebezpiecznych (DGSA) – transportem drogowym, kolejowym i żeglugą śródlądową.
Studia podyplomowe kierujemy do pracowników powiązanych z transportem, więc wydziałów w urzędach marszałkowskich, starostwach, gminach, do osób zatrudnionych w zarządach dróg, zarządach komunikacji, policji czy straży miejskiej. Słowem: do wszystkich zainteresowanych zawodowo tematyką inżynierii i bezpieczeństwa ruchu drogowego
Zapraszamy na praktyczne warsztaty fotograficzne w hodowli koni sportowych. Podczas warsztatów dowiesz się m.in. o takich szczegółach jak właściwie uchwycić w kadrze nogi koni, jak poprawnie ustawić konia do zdjęć hodowlanych, jak poskromić stale ruszające się uszy i wiele innych ciekawostek.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry