• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

Aktualności

Studia podyplomowe kierujemy do pracowników powiązanych z transportem, więc wydziałów w urzędach marszałkowskich, starostwach, gminach, do osób zatrudnionych w zarządach dróg, zarządach komunikacji, policji czy straży miejskiej. Słowem: do wszystkich zainteresowanych zawodowo tematyką inżynierii i bezpieczeństwa ruchu drogowego
Zapraszamy na praktyczne warsztaty fotograficzne w hodowli koni sportowych. Podczas warsztatów dowiesz się m.in. o takich szczegółach jak właściwie uchwycić w kadrze nogi koni, jak poprawnie ustawić konia do zdjęć hodowlanych, jak poskromić stale ruszające się uszy i wiele innych ciekawostek.
5 lipca 2014 r. pierwsi absolwenci studiów podyplomowych na kierunkach: Logistyka oraz Bezpieczeństwo w sieci i administrowanie bazami danych odebrali z rąk JM Rektora dr Grzegorza Skornego i Dziekana mgr Sławomira Snastina świadectwa ukończenia studiów.
W imieniu Rektora dr Grzegorza Skornego, Senatu i całej społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie, składamy Prof. dr hab. inż. Jerzemu Merkiszowi najserdeczniejsze życzenia i gratulacje z okazji nadania tytułu doktora honoris causa przez Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu.

Nowa strona uczelni

Serwis informacyjny Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie został przebudowany. Jestem przekonany, że szybciej dotrą Państwo do potrzebnych Wam informacji i dowiedzą się wszystkiego, na temat studiów i naszej Uczelni. Składam też szczególne podziękowania dla pana Jakuba Śledziowskiego za ciężką pracę i zaangażowanie nad przygotowaniem strony. JM Rektor dr Grzegorz Skorny
To już 9 uroczystość rozdania dyplomów absolwentom kierunku Transport i pierwsze w historii uczelni pożegnanie absolwentów kierunku Edukacja techniczno-informatyczna.
Organizacja wyprawy alpinistycznej, przygotowania do realizacji ambitnego nowatorskiego celu wymagają użycia wyjątkowych środków. Zarównio w górach jak i życiu zawodowym najwyższą wartością jest upór oraz wiara. O nowych drogach na największych ścianach świata, sukcesach i porażkach, sztuce dokumentowania swoich wypraw opowie członek Kadry narodowej Polski oraz jeden z najlepszych alpinistów na świecie.
Fotorelacja z bardzo ciekawych warsztatów z Piotrem R. Frankowskim oraz zdjęcia uczestników.

60 lat PKS Gryfice

Inauguracja obchodów 60-lecia przedsiębiorstwa PKS Gryfice Sp. z o.o.
Relacja z pokazu ambrotypii - historycznej techniki robienia zdjęć.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry