• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

Konferencja na Uniwersytecie Szczecińskim
W dniu 30 czerwca dr Grzegorz Skorny, Rektor WSTE w Szczecinie wraz z Wojewodą Zachodniopomorskim, Marszałkiem województwa, Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie oraz z Przedstawicielami Zachodniopomorskich Uczelni Wyższych zawarli Porozumienie w sprawie utworzenia Zachodniopomorskiej Rady Prawenecyjnej, której celem ma być dążenie do poprawy poczucia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Aktorka Sylwia Różycka opowiada dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Słynny alpinista Maciej Tomaszewski opowiada dlaczego warto podjąć wyzwanie i studiować w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Daniel Jabłoński z firmy Global Logic opowiada dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Marek Więcek z firmy Global Logic opowiada dlaczego warto wybrać studia w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Dlaczego warto studiować na WSTE opowiada Maciej Kaczyński z firmy BTC.
Dlaczego warto wybrać studia na Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie opowiada Maciej Kazuba z Jackpot.
Dowiedz się, dlaczego warto studiować na WSTE w Szczecinie
Nieważne ile masz lat. Jeśli coś ulepszyłeś, skonstruowałeś i chcesz się tym pochwalić - zgłoś się!. Do wygrania rok studiów na Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej i inne atrakcyjne nagrody.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry