• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

W dniu 08.03.2018r. pracownicy WSTE w Szczecinie odbyli spotkanie w Zespole Szkoł Nr 3 w Szczecinie z młodzieżą kształcącą się w IV klasie Technikum o profilu Reklama. Podczas spotkania została zaprezentowana oferta edukacyjna uczelni, przedstawione zostały warunki studiowania oraz możliwość skorzystania z bogatej oferty kursowej. Szczególne zainteresowanie wśród uczniów wzbudziła specjalizacja Drony – bezzałogowe statki powietrzne. Uprzejmie dziękujemy Pani Pedagog Joannie Dudzińskiej za pomoc w zorganizowaniu cyklu spotkań z młodzieżą.
GlobalLogic zaprasza na drugą edycję konferencji “IT w Automotive”, poruszającej tematykę związaną z inżynierią oprogramowania w branży Automotive.

WSTE i GlobalLogic

Studiuj w WSTE - pracuj w GlobalLogic. Zobacz jak wygląda praca w firmie GlobalLogic przy dużych projektach w branży automotive.
GlobalLogic i Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie są partnerami w opracowywaniu innowacyjnych studiów podyplomowych i kursów specjalistycznych. Razem z powodzeniem uruchomiliśmy kierunek "Metody wytwarzania oprogramowania", co pomogło wielu entuzjastom informatyki dowiedzieć się więcej o najnowszych technologiach i otrzymało formalne wykształcenie w dziedzinie rozwoju oprogramowania. Obejrzyj film o współpracy!
23 czerwca mury Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej opuścił kolejny rocznik inżynierów. JM Rektor dr Grzegorz Skorny oraz cała kadra WSTE składają wszystkim absolwentom gratulacje! Życzymy powodzenia w dalszej karierze naukowej i zawodowej.  
Miło nam poinformować, iż absolwent I edycji studiów podyplomowych pn.: „Metody wytwarzania oprogramowania w dużych organizacjach”, inż. Paweł Szydełko otrzymał od dr Grzegorza Skornego, Rektora WSTE list gratulacyjny za bardzo dobre wyniku w nauce, a przedstawiciele firmy Globallogic Poland oficjalnie powitali Go w gronie pracowników firmy. W dalszym ciągu trwają rozmowy z innymi absolwentami i słuchaczami kolejnych edycji.
Zakończyła się sukcesem pierwsza edycja studiów podyplomowych pn.: Metody wytwarzania oprogramowania w dużych organizacjach” Do egzaminu końcowego przystąpiło 8 osób, w tym 2 kobiety. Na wniosek partnera strategicznego Globallogic za wiedzę, wyniki i aktywność wyróżniono dwóch absolwentów studiów podyplomowych, Pana Michała Protasowickiego oraz Pana Pawła Szydełko. W trakcie trwania studiów jedna osoba podjęła pracę w Globallogic.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry