• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

Aktualności

Studia podyplomowe realizowane wspólnie z firmami: GlobalLogic, Tieto, brightOne oraz Mobica. Absolwenci mają zagwarantowaną rozmowę kwalifikacyjną w tych firmach, a dla najlepszych oferowana jest praca i zwrot 50% opłaty za studia!
Za nami dziesiąte rozdanie dyplomów inżynierskich. W piątek 26 czerwca br., pożegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej uczelni. Były łzy wzruszenia, uśmiechy radości oraz przede wszystkim poczucie dumy, że po raz kolejny tak wielu zdolnych inżynierów opuszcza mury naszej szkoły.
2 czerwca 2015 r. rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie dr Grzegorz Skorny i prezes firmy Mojsiuk Mercedes-Benz Kazimierz Mojsiuk podpisali porozumienie, na mocy którego obie strony będą dążyć do zbudowania modelu kształcenia dualnego i dalszego rozwoju kadr w regionie.
Podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Wyższą Szkołą Techniczno-Ekonomiczną w Szczecinie i Inspekcją Transportu Drogowego
23 kwietnia 2015 r. Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie dr Grzegorz Skorny i Prezes firmy Gryftec Jerzy Pieścikowski podpisali list intencyjny dotyczący współpracy oraz wzmocnienia oferty edukacyjnej uczelni.
Nowe praktyczne studia inżynierskie realizowane we współpracy z firmami BrightOne i Rec Global. Zostań inżynierem i zdobądź praktyczną wiedzę i umiejętności, poznaj największe firmy z branży IT i ich wymagania od pracowników.
Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczyna współpracę z firmą brightONE. Wspólne działania mają na celu podniesienie poziomu kształcenia, wzbogacenie go o niezbędną praktykę oraz zwiększenie szans młodych na rynku pracy.
Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczyna współpracę z firmą REC Global. Efektem wspólnych działań będzie podniesienie poziomu kształcenia, zdobycie przez studentów praktycznych umiejętności oraz zwiększenie ich szans na rynku pracy.
Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej, Fundacja IT oraz przedstawiciele firm z branży IT spotkali się w Zachodniopomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego aby porozmawiać o kształceniu i sytuacji młodych na rynku pracy.
Rektor Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie dr Grzegorz Skorny został członkiem Rady Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki w Szczecinie.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry