• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

Aktualności

Rektor naszej uczelni dr Grzegorz Skorny spotkał się z przedstawicielami Zarządu Stowarzyszenia Kierowca.pl, p. Włodzimierzem Zientarskim oraz Krzysztofem Ledzionem.
Tym razem odwiedzili nas uczniowie (mamy nadzieje - przyszli inżynierowie) z SP nr 10.
Rektor naszej Uczelni dr Grzegorz Skorny 12 lutego 2016 r. uczestniczył w debacie dotyczącej bezpieczeństwa mieszkańców regionu, zorganizowanej przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Spotkanie było jednym z elementów dotyczących tworzenia MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA. WSTE w Szczecinie zadeklarowała chęć współpracy i aktywnego udziału w przedsięwzięciu.
Ruszyły MOTOŚRODY - czyli wycieczki po świecie motoryzacji dla szkół, organizowane przez WSTE i szczecińską Samochodówkę .
Nasza publikacja pn.: "Problemy Nauk Stosowanych”, została wpisana na listę punktowanych czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Za publikację w naszym periodyku można otrzymać 4 punkty.
Spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, wszystkim studentom, pracownikom i przyjaciołom Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie życzy Rektor dr Grzegorz Skorny
Ekipa ‪WSTE‬ odwiedziła dzieci w Przedszkolu pod Muchomorkiem. Rośnie nam nowe pokolenie inżynierów!
Przyszedłem tutaj żeby rozwijać moją wiedzę i być może awansować - powiedział po uroczystej inauguracji Marcin Kubiak, świeżo upieczony student WSTE w Szczecinie. Po raz 14 Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczęła rok akademicki.
23 października, w trzeci piątek tego miesiąca, zgodnie z czternastoletnią już tradycją odbędzie się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016 Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie. W programie obchodów m.in. wykład inauguracyjny pn.: "Geneza społecznych i moralnych skutków zdarzeń drogowych w kontekście rozwoju motoryzacji” , który wygłosi Marek Rupental, Zachodniopomorski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego w Szczecinie. Inauguracja odbędzie się o godzinie 17:00 w Auli Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie, przy ul. Klonowica 14. Serdecznie zapraszamy studentów, absolwentów, partnerów oraz przyjaciół WSTE w Szczecinie do udziału w uroczystościach.

Nowe władze w WSTE

W dniu dzisiejszym Prezes Zarządu Fundacji Integracji Europejskiej WSTE mgr inż. Bogusław Bryczkowski, działając w imieniu założyciela Uczelni, wręczył dla dr Grzegorza Skornego akt nominacji na stanowisko Rektora Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie na kolejną kadencję. Nominację odebrał również mgr inż. Sławimir Snastin na stanowisko Dziekana Wydziału Transportu Samochodowego. Wręczenie nominacji nastąpiło w związku z rozpoczynającą się od 1 września nową kadencją Senatu WSTE.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry