• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

W dniu 15 marca na zaproszenie Mojsiuk Mercedes-Benz dr Grzegorz Skorny, Rektor WSTE w Szczecinie wziął udział w spotkaniu dotyczącym najnowszych trendów rozwoju konstrukcji nadwozi pojazdów samochodowych i stosowanych materiałów konstrukcyjnych, oraz technik naprawczych stosowanych we współczesnym blacharstwie samochodowym.
Ile się zarabia w Szczecinie? Kogo pracodawcy chcą zatrudniać? Czy warto ściemniać w CV? Praca w korpo czy w małej firmie? Zostać czy wyjechać za granicę? Gdzie odbyć praktykę lub staż?
Rektor naszej uczelni dr Grzegorz Skorny spotkał się z przedstawicielami Zarządu Stowarzyszenia Kierowca.pl, p. Włodzimierzem Zientarskim oraz Krzysztofem Ledzionem.
Tym razem odwiedzili nas uczniowie (mamy nadzieje - przyszli inżynierowie) z SP nr 10.
Rektor naszej Uczelni dr Grzegorz Skorny 12 lutego 2016 r. uczestniczył w debacie dotyczącej bezpieczeństwa mieszkańców regionu, zorganizowanej przez funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Spotkanie było jednym z elementów dotyczących tworzenia MAPY ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA. WSTE w Szczecinie zadeklarowała chęć współpracy i aktywnego udziału w przedsięwzięciu.
Ruszyły MOTOŚRODY - czyli wycieczki po świecie motoryzacji dla szkół, organizowane przez WSTE i szczecińską Samochodówkę .
Nasza publikacja pn.: "Problemy Nauk Stosowanych”, została wpisana na listę punktowanych czasopism naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Za publikację w naszym periodyku można otrzymać 4 punkty.
Spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia, wszystkim studentom, pracownikom i przyjaciołom Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie życzy Rektor dr Grzegorz Skorny
Ekipa ‪WSTE‬ odwiedziła dzieci w Przedszkolu pod Muchomorkiem. Rośnie nam nowe pokolenie inżynierów!
Przyszedłem tutaj żeby rozwijać moją wiedzę i być może awansować - powiedział po uroczystej inauguracji Marcin Kubiak, świeżo upieczony student WSTE w Szczecinie. Po raz 14 Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie rozpoczęła rok akademicki.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry