• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

GlobalLogic zaprasza na drugą edycję konferencji “IT w Automotive”, poruszającej tematykę związaną z inżynierią oprogramowania w branży Automotive.

WSTE i GlobalLogic

Studiuj w WSTE - pracuj w GlobalLogic. Zobacz jak wygląda praca w firmie GlobalLogic przy dużych projektach w branży automotive.
GlobalLogic i Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie są partnerami w opracowywaniu innowacyjnych studiów podyplomowych i kursów specjalistycznych. Razem z powodzeniem uruchomiliśmy kierunek "Metody wytwarzania oprogramowania", co pomogło wielu entuzjastom informatyki dowiedzieć się więcej o najnowszych technologiach i otrzymało formalne wykształcenie w dziedzinie rozwoju oprogramowania. Obejrzyj film o współpracy!
23 czerwca mury Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej opuścił kolejny rocznik inżynierów. JM Rektor dr Grzegorz Skorny oraz cała kadra WSTE składają wszystkim absolwentom gratulacje! Życzymy powodzenia w dalszej karierze naukowej i zawodowej.  
Miło nam poinformować, iż absolwent I edycji studiów podyplomowych pn.: „Metody wytwarzania oprogramowania w dużych organizacjach”, inż. Paweł Szydełko otrzymał od dr Grzegorza Skornego, Rektora WSTE list gratulacyjny za bardzo dobre wyniku w nauce, a przedstawiciele firmy Globallogic Poland oficjalnie powitali Go w gronie pracowników firmy. W dalszym ciągu trwają rozmowy z innymi absolwentami i słuchaczami kolejnych edycji.
Zakończyła się sukcesem pierwsza edycja studiów podyplomowych pn.: Metody wytwarzania oprogramowania w dużych organizacjach” Do egzaminu końcowego przystąpiło 8 osób, w tym 2 kobiety. Na wniosek partnera strategicznego Globallogic za wiedzę, wyniki i aktywność wyróżniono dwóch absolwentów studiów podyplomowych, Pana Michała Protasowickiego oraz Pana Pawła Szydełko. W trakcie trwania studiów jedna osoba podjęła pracę w Globallogic.
Konferencja na Uniwersytecie Szczecińskim
W dniu 30 czerwca dr Grzegorz Skorny, Rektor WSTE w Szczecinie wraz z Wojewodą Zachodniopomorskim, Marszałkiem województwa, Komendantem Wojewódzkim Policji w Szczecinie oraz z Przedstawicielami Zachodniopomorskich Uczelni Wyższych zawarli Porozumienie w sprawie utworzenia Zachodniopomorskiej Rady Prawenecyjnej, której celem ma być dążenie do poprawy poczucia bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Aktorka Sylwia Różycka opowiada dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.
Słynny alpinista Maciej Tomaszewski opowiada dlaczego warto podjąć wyzwanie i studiować w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie.

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry