• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

Aktualności

W dn. 05 czerwca 2012 planowany jest wyjazd do Lipska na targi motoryzacyjne. Koszt wyjazdu (przejazd autokarem, bilet wstępu i ubezpieczenie) wynosi 100 zł.
W sobotę (19 maja), w ramach Europejskiej Nocy Muzeów, w godzinach 10.00 – 19.00, wstęp na wystawy będzie bezpłatny. Zespół kilkudziesięciu studentów WSTE będzie pomocny w przedstawianiu ekspozycji muzeum.
Rektor dr Grzegorz Skorny wziął udział w targach Foto Wideo w Łodzi. Podczas targów nawiązano szeroki kontakt z potencjalnymi partnerami w zakresie rozwijania kierunku Edukacje Techniczno-Informatyczna.
W dniach 19-20 kwiecień br. Regionalna Izba Handlu i Przemysłu organizuje
w Bielsku-Białej Kongres Firm Rodzinnych.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundacja Małych i Średnich przedsiębiorstw (Instytucja finansująca na Mazowszu) zapraszają do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dot. Działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.
W dniu 29 lutego 2012 r. odbędzie się spotkanie seminaryjne w ramach cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo, pt. „MŚP w 7 Programie Ramowym i Horizon 2020 – warsztaty 
z przygotowania wniosku”. Spotkanie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym „Zielna” 
w Warszawie w godz. 10:00 – 15:00 (udział jest bezpłatny).
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców, pracowników przedsiębiorstw, przedstawicieli świata nauki i dziennikarzy zainteresowanych zagadnieniami związanymi z przedsiębiorczością i innowacyjnością do udziału w wizytach studyjnych 
w ramach kampanii „Świat potrzebuje Twoich pomysłów”.
Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie dnia 29 grudnia 2011 r. ogłasza II edycję konkursu fotograficznego „Człowiek - najlepsza inwestycja".

InvestExpo 2012

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w imieniu Instytut Nauk 
Ekonomicznych i Społecznych zaprasza w dniach 20 i 21 marca 2012 w 
Chorzowie do udziału w IV Forum Gospodarczym
 InvestExpo 2012. Udział w Forum jest bezpłatny.
na tragach technologii informacyjnych, telekomunikacyjnych i elektroniki konsumenckiej CeBIT 2012

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry