• Email: rektorat@wste.szczecin.pl

  • Telefon: 91 424 08 75

  • Kom: 512 352 236

"Dependence of spark plug charging from the rotational" - dr inż. Mirosław Urbanowicz

"Dependence of spark plug charging from the rotational" - dr inż. Mirosław Urbanowicz

Współpracujący z Wyższą Szkołą Techniczno-Ekonomiczną w Szczecinie dr inż. Mirosław Urbanowicz napisał książkę pod tytułem: „Dependence of spark plug charging from the rotational”, opublikowaną przez międzynarodowe wydawnictwo Lambert Academic Publishing.

Jak można przeczytać w opisie książki: dzisiejsze projekty samochodów opierają się na stosowaniu silników elektrycznych lub napędów hybrydowych. Jest to związane z rosnącymi wymaganiami dotyczącymi emisji toksycznych składników spalin samochodowych. Ze względu na ciągłość produkcji samochodów jako środka transportu nie jest możliwe natychmiastowe przejście gospodarek narodowych na produkcję samochodów elektrycznych. Nagłe zaprzestanie produkcji samochodów na dużą skalę mogłoby doprowadzić do kryzysu gospodarczego na świecie.
Dr inż. Mirosław Urbanowicz w swojej książce rozważa proces kontroli układu zapłonowego, ponieważ jest bezpośrednio odpowiedzialny za dynamikę i ekonomikę jazdy, a także za emisję toksycznych składników spalin do atmosfery.

Książkę można kupić m.in. tutaj.
Zapraszamy do lektury! 

Ważne! Strona wykorzystuje pliki cookie. Jeżeli się na to nie zgadzasz możesz wyłączyć ich obsługę lub opuścić stronę. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Do góry